Leden

De volgende organisaties zijn lid van Vereniging Promotie Langweer. Vereniging Promotie Langweer is de organiserende partij achter www.visitlangweer.nl. Al deze organisaties maken het mogelijk dat wij als vereniging Langweer kunnen promoten:

Naam Website
Supermarkt Langweer www.supermarktlangweer.nl
Noflik Langwar www.nofliklangwar.nl
’t Jagertje www.jagertje-langweer.nl
Kwaliteitsslagerij Dol www.slagerijdol.nl
Buyten aan het meer www.debuytenwinkels.nl
Aan de Kade Watersport
VVV Langweer  www.vvvlangweer.nl
Klusjesman Langweer www.klusjesmanlangweer.nl
Ballonclub.nl www.ballonclub.nl
MKB Administraties en Lonen www.mkb-lonen.nl
Amennis Trading www.amennis.nl
Sellacq Holland www.sellacq-holland.nl
Brinksma Timmer en Klussenbedrijf www.pabrinksma.nl
Installatiebedrijf Potijk www.hanspotijk.nl
Administratiekantoor Brinksma www.brinksma.org
Sloepen Service Friesland www.sloepenservicefriesland.nl
BOOI Brothers www.booibrothers.nl
Jachtservice de Leeuw www.jachtservicedeleeuw.nl
Sailingcenter Langweer www.sailingcenter.nl
Twirre watersport www.twirre.nl
Het Kandoor www.hetkandoor.nl
Recreatieoord De Koevoet www.dekoevoet.nl
Marina Noel Langweer www.noel-watersport.nl
Langweerder Sloep www.langweerdersloep.nl
De Hoek Watersport www.dehoekwatersport.nl
Villapark Langweer www.villaparklangweer.nl
Passantenhaven Langweer http://www.passantenhavenlangweer.nl
Jachthaven de Woudfennen www.jachthaven-de-woudfennen.nl
KWVL Langweer www.kwvlangweer.nl
Zeilmakerij Nieuwenhuis www.zeilmakerijnieuwenhuis.nl
Cafetaria – Ijssalon ‘t Hoekje www.cafetaria-langweer.nl
Waal Friesland Catering www.waalfrieslandcatering.nl
Tapperij Langweer
Het Schiphuys www.hetschiphuys.com
Het Wapen van Langweer www.wapenvanlangweer.nl
De Jong Sloepverhuur www.dejongsloepverhuur.nl
Brasserie AnderS www.brasserieanders.nl
Pizzeria La Buona Cucina www.labuonacucina.nl
Landhotel de IJsvogel www.landhoteldeijsvogel.nl
Zeilschool Vinea www.vinea.nl/zeilen-in-langweer
Karin Ponne Hair&Beauty www.karinponne.nl
Kapsalon de Waag www.sjoukjedehoop.nl
Friesian State www.friesianstate.nl
Appartementencomplex “de Alve Marren” http://www.potijk.frl/
Mini Camping Rypkema www.minicamping-friesland.nl
Camping Blaauw www.campingblaauw.nl
Recreatiepark Leyenspolder www.leyenspolder.nl
Plaatselijk Belang Langweer www.langweer.net
Ondernemersvereniging Langweer www.ovl-langweer.nl
Vereniging voor Volksvermaken Langweer www.volksvermaken-langweer.nl

leden