Leden

De volgende organisaties zijn lid van Vereniging Promotie Langweer. Vereniging Promotie Langweer is de organiserende partij achter www.visitlangweer.nl. Al deze organisaties maken het mogelijk dat wij als vereniging Langweer kunnen promoten:

Naam Website
Supermarkt Langweer www.supermarktlangweer.nl
Kwaliteitsslagerij Dol www.slagerijdol.nl
Buyten aan het meer www.debuytenwinkels.nl
Aan de Kade Watersport
VVV Langweer  www.vvvlangweer.nl
Klusjesman Langweer www.klusjesmanlangweer.nl
Ballonclub.nl www.ballonclub.nl
MKB Administraties en Lonen www.mkb-lonen.nl
Amennis Trading www.amennis.nl
Sellacq Holland www.sellacq-holland.nl
Brinksma Timmer en Klussenbedrijf www.pabrinksma.nl
Installatiebedrijf Potijk www.hanspotijk.nl
Administratiekantoor Brinksma www.brinksma.org
Sloepen Service Friesland www.sloepenservicefriesland.nl
BOOI Brothers www.booibrothers.nl
Jachtservice de Leeuw www.jachtservicedeleeuw.nl
Sailingcenter Langweer www.sailingcenter.nl
Twirre watersport www.twirre.nl
Bootverhuur de Schakel www.bootverhuurdeschakel.nl
Recreatieoord De Koevoet www.dekoevoet.nl
Marina Noel Langweer www.noel-watersport.nl
Langweerder Sloep www.langweerdersloep.nl
De Hoek Watersport www.dehoekwatersport.nl
Villapark Langweer www.villaparklangweer.nl
Passantenhaven Langweer www.passantenhavenlangweer.nl
Jachthaven de Woudfennen www.jachthaven-de-woudfennen.nl
KWVL Langweer www.kwvlangweer.nl
Zeilmakerij Nieuwenhuis www.zeilmakerijnieuwenhuis.nl
Cafetaria – Ijssalon ‘t Hoekje www.cafetaria-langweer.nl
Waal Friesland Catering www.waalfrieslandcatering.nl
Tapperij Langweer
Het Wapen van Langweer www.wapenvanlangweer.nl
De Drie Zwaantjes www.driezwaantjes.nl
Brasserie AnderS www.brasserieanders.nl
Pizzeria La Buona Cucina www.labuonacucina.nl
Landhotel de IJsvogel https://www.landhoteldeijsvogel.nl/
Splinter & de Vosch  www.splinter.nl
Kwafure www.kwafure.nl
Studio De Swan www.studiodeswan.nl
Kapsalon de Waag www.sjoukjedehoop.nl
Residentie De Wielen www.woneninlangweer.nl
Friesian State www.friesianstate.nl
Appartementencomplex “de Alve Marren” http://www.potijk.frl/
Het Pakhuis www.airbnb.nl/rooms/17150001#summary
Mini Camping Rypkema www.minicamping-friesland.nl
Camping Blaauw www.campingblaauw.nl
Recreatiepark Leyenspolder www.leyenspolder.nl
Plaatselijk Belang Langweer www.langweer.net
Ondernemersvereniging Langweer www.ovl-langweer.nl
Vereniging voor Volksvermaken Langweer www.volksvermaken-langweer.nl

leden