Leden

De volgende organisaties zijn lid van Vereniging Promotie Langweer. Vereniging Promotie Langweer is de organiserende partij achter www.visitlangweer.nl. Al deze organisaties maken het mogelijk dat wij als vereniging Langweer kunnen promoten:

 

Naam Website
Supermarkt Langweer www.supermarktlangweer.nl
Noflik Langwar www.nofliklangwar.nl
’t Jagertje www.jagertje-langweer.nl
Kwaliteitsslagerij Dol www.slagerijdol.nl
Aan de Kade Watersport
VVV Langweer  www.vvvlangweer.nl
Ballonclub.nl www.ballonclub.nl
MKB Administraties en Lonen www.mkb-lonen.nl
Amennis Trading www.amennis.nl
Sellacq Holland www.sellacq-holland.nl
Houthandel Brinksma www.pabrinksma.nl
Installatiebedrijf Potijk www.hanspotijk.nl
Administratiekantoor Brinksma www.brinksma.org
Sloepen Service Friesland www.sloepenservicefriesland.nl
BOOI Brothers www.booibrothers.nl
Jachtservice de Leeuw www.jachtservicedeleeuw.nl
Sailingcenter Langweer www.sailingcenter.nl
Twirre watersport www.twirre.nl
Het Kandoor www.hetkandoor.nl
Recreatieoord De Koevoet www.dekoevoet.nl
Marina Noel Langweer www.noel-watersport.nl
Langweerder Sloep www.langweerdersloep.nl
De Hoek Watersport www.dehoekwatersport.nl
Villapark Langweer www.villaparklangweer.nl
Passantenhaven Langweer http://www.passantenhavenlangweer.nl
KWVL Langweer www.kwvlangweer.nl
Zeilmakerij Nieuwenhuis www.zeilmakerijnieuwenhuis.nl
Cafetaria – Ijssalon ‘t Hoekje www.cafetaria-langweer.nl
Waal Friesland Catering www.waalfrieslandcatering.nl
Tapperij Langweer
Het Schiphuys www.hetschiphuys.com
Het Wapen van Langweer www.wapenvanlangweer.nl
De Jong Sloepverhuur www.dejongsloepverhuur.nl
Brasserie AnderS www.brasserieanders.nl
Pizzeria La Buona Cucina www.labuonacucina.nl
Zeilschool Vinea www.vinea.nl/zeilen-in-langweer
Kapsalon de Waag www.sjoukjedehoop.nl
Bakkerij Langweer www.bakkerijlangweer.nl
De drie zwaantjes
Mini Camping Friesland www.minicamping-friesland.nl
Camping Blaauw www.campingblaauw.nl
Recreatiepark Leyenspolder www.leyenspolder.nl
Plaatselijk Belang Langweer www.langweer.net
Ondernemersvereniging Langweer www.ovl-langweer.nl
Vereniging voor Volksvermaken Langweer www.volksvermaken-langweer.nl

leden